Grande Villa Lorida

  • 300 m²
  • 4 soverom
  • 3 baderom

Grande Villa Lorida tilbyr en innkvarteringssted med et svømmebaseng og et felles kjøkken. Denne boligen tilbyr tilgang til en terasse.

Populære aktiviteter inkluderer bowling.

Salgados-stranden ligger en 10-minutters kjøretur unna, og Albufeira sognekirke ligger innenfor 3 km. Det ligger 3 km fra sentrum av Albufeira. Den pizzeria Bello Piatto kan mann nå etter en 17-minutters spasertur. Villaen ligger et par minutter med bil fra Evaristo strand. Busstopp Patroves ligger 5 minutter unna.

Trenger du flere alternativer?
Check Top hotels near Grande Villa Lorida Albufeira
Villa Lorida - Piscine Privee Albufeira
pris kun for mobil

Villa Lorida - Piscine Privee Albufeira

9 m fra overnattingsstedet
Villa Miracampo - Elegant Secret
pris kun for mobil

Villa Miracampo - Elegant Secret

10
Usedvanlig 1 anmeldelse
176 m fra overnattingsstedet
USD 2075 USD 1868
per natt
Villa Palmeiras - Serene Private Villa
pris kun for mobil

Villa Palmeiras - Serene Private Villa

194 m fra overnattingsstedet
USD 915 USD 824
per natt
    Hvordan komme seg til hotellet

    Flyplasser

    Portimao
    35 km

    Togstasjoner

    Albufeira Train Station
    8 km

    Fasiliteter

    Internett

    • Wi-Fi

    Parkeringsmuligheter

    • Parkering

    Aktiviteter

    • Vannsport
    • Vandring
    • Hesteridning
    • Sykling
    • Bowling
    • Golfbane
    • Fisketur

    Tjenester på overnattingsstedet

    • VIP-innsjekking / -utsjekking
    • Sikkerhet
    • Turer/ Billettservice

    Spisemuligheter

    • Utendørs spiseplass

    På kjøkkenet

    • Felles kjøkken
    • Vannkoker
    • Kjøkkenutstyr/ kjøkkenredskaper

    For barn

    • Vugger/ Barnesenger

    Fritidsaktivitet

    • Utendørs svømmebasseng
    • Paraplyer
    • Solsenger
    • Vannpark
    • Solterrasse
    • Hageområde
    • Grillfasiliteter
    • Fritid/ TV-rom

    På rommene

    • Klimaanlegg
    • Oppvarming
    • Lydisolerte rom
    • Sitteområde
    • Forkleområde
    • Terrasse
    • Hagemøbler
    • Te- og kaffefasiliteter
    • Spisebord
    • Strykefasiliteter

    Boligareal

    • Vaskemaskin

    Utstyr

    • Flatskjerm tv

    Generelle fasiliteter

    • Røyking på stedet er forbudt
    • Brannslukkere
    • Tilgang med nøkkel

    Kjæledyr

    • Ingen kjæledyr tillatt !

    Viktig informasjon

    Innsjekking: fra 17:00 til 21:00
    Utsjekking: fra 08:00 til 10:00
    Lisensnummer155787/AL
    Ofte stilte spørsmål
    • Hva er reglene for innsjekking og utsjekking på Grande Villa Lorida?
      Gjester på Grande Villa Lorida må sjekke inn senest 21:00 og sjekke ut før 10:00.
    • Hvilke restauranter kan vi finne i nærheten av Grande Villa Lorida?
      Restauranter i nærheten av Grande Villa Lorida inkluderer Bello Piatto og Restaurante Jompra.
    • Er det et basseng på Grande Villa Lorida?
      Ja, gjester på Grande Villa Lorida kan nyte et eget svømmebaseng stedet.

    Sted

    Map
    I nærheten

    Flyplasser

    Portimao
    35 km

    Togstasjoner

    Albufeira Train Station
    8 km

    Severdigheter i nærheten

    Restauranter i nærheten

    Galleri

    Anmeldelser

    Ingen anmeldelser ennå :(

    Hvis du bodde på dette hotellet, kan du dele opplevelsen din med oss

    Skriv en anmeldelse

    Skriv en anmeldelse

    Når reiste du?

    Din vurdering punkt

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Veldig dårlig
    Utmerket

    Dine detaljer

    Hvor er du fra?
    Takk! Takk for at du tok deg tid til å dele opplevelsen din. Anmeldelsen din vil bli publisert innen kort tid.
    Gå til anmeldelser
    Anmeldelsen er ikke sendt.

    Kontakt Oss

    Hvis du trenger mer enn 4 rom, vennligst anmod gruppebestilling.
    Dine detaljer
    Emne
    Beskjed
    Grande Villa Lorida Albufeira

    Vis på kart:

    Attraksjoner
    Anbefalte restauranter
    Offentlig transport
    Takk for din tilbakemelding
    Takk for påmelding
    Lukk